جستجو در وب سايت


به وب سایت شریف شیمی خوش آمدید.

گروه آموزشی- پژوهشی شریف شیمی با همت جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته است.

انگیزه اصلی این تشکیلات آموزشی- پژوهشی بسط و گسترش فرهنگ پژوهش در مقاطع تحصیلی دبیرستان و دانشگاه و ارتقای ارتباط دو سویه میان صنعت و دانشگاه و به عمل رساندن طرح های پژوهشی در صنعت در حوزه شیمی می باشد. لازمه موفقیت در این امر آموزش صحیح مفاهیم بنیادین علم شیمی در مقاطع دبیرستان و دانشگاه و تبیین پژوهش های کاربردی و شناخت نیازهای روز صنایع و توانمندی دانشگاهیان است.

تخصص و دانش اعضای گروه شریف شیمی در آموزش دروس و مباحث ویژه باعث شناخت کاملتر و درک روشنتر از مفاهیم علمی می شود که دانش آموزان و دانشجویان در مطالعه علم شیمی با آن روبرو می باشند. استادان و پژوهشگران گروه هر یک با سابقه تدریس دروس شیمی دانشگاه و دبیرستان، چاپ مقالات در نشریه های معتبر علمی و انجام پروژه های آزمایشگاهی و نرم افزاری و طراحی تست آزمون های آزمایشی، پشتوانه ارزشمندی برای آموزش علم شیمی در اختیار دارند و امیدوارند تا راهگشای مشکلات آموزشی دانشجویان و دانش آموزان در فراگیری و فهم مطالب علمی باشند.

وب سایت شریف شیمی به منظور ارتقای سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان در زمینه های مختلف علم شیمی فعالیت می نماید. استفاده از وب سایت شریف شیمی برای کلیه افراد رایگان می باشد. برای دریافت فایل هایی که در وب سایت قرار داده شده است لطفا در وب سایت عضو شوید.

عضویت در وب سایت شریف شیمی

به روز رساني: 1392/9/1 23:6:8
مسير: ریشه > فارسی > خانه | چاپ
صفحه هاي زير مجموعه:
فايل هاي ضميمه:
به اشتراک بگذاريد:

تلفکس:
(021) 22046581
ايميل:
info@sharifchem.com